Topic: Warto oddać samochód do skupu?

Witam, mam do Was takie pytanie, czy myslicie ze warto oddac samochod do skupu?? Istnieje jakies ryzyko takiego rozwiązania? Pytam bo chce pozbyc sie auta w taki wlasnie sposób a nigdy wczesniej nie mialem ze skupami do czynienia. Jakies sugestie? Z góry dzięki!

Re: Warto oddać samochód do skupu?

Jezeli otrzymasz odpowiedni kwitek to nie ma żadnego ryzyka. Oddajesz auto do skupu albo do kasacji albo jako handlarz. W pierwszym przypadku oitrzymasz papierek o wyrejestrowaniu samochodu w drugim umowę swiadczaca o kupnie i sprzedazy. Tylko wszystko dobrze uwaznie przeczytaj, jesli tak to bedzie zalatwione to nie ma zadnego absolutnie ryzyka wink

Re: Warto oddać samochód do skupu?

Jezeli chodzi o te cale skupy to licz sie z tym ze otrzymana za auto kasa nie bedzie satysfakcjonujaca. Spróbuj sam sprzedac auto, dobrze ci radze to nie wymaga jakos strasznie duzo pracy a wyjdziesz na tym lepiej. Chyba ze nie masz ochoty sie w to bawic ani czasu na to i nie zalezy ci na kasie, wtedy idz do skupu

Re: Warto oddać samochód do skupu?

No nie zgodze sie kolega, skorzystanie ze skupu to niesamowita wygoda, kasa do reki lub na konto, przede wszystkim pewna kasa, oszczedzasz czas... Ja skorzystalem ze skupu samochodów w Katowicach i gdybym jeszcze raz chcial pozbyc sie auta, to poszedlbym tam jeszcze raz.

Re: Warto oddać samochód do skupu?

Akurat tez bylem auto komisie w Katowicach i polecam. Natychmiast, szybko, latwo i przyjemnie wszystko załatwione, naprawde nie ma co sie bawic w sprzedawanie auta samemu. Od razu pieniadze, jest pewnosc ze dostaniesz pieniadze, co prawda samemu mozna powalczyc o wieksze pieniadze, ale jak dla mnie szkoda zachodu

Re: Warto oddać samochód do skupu?

OK, dziekuje Panowie za sugestie, pozdrawiam!