Topic: Wypożyczalnia samochodów na zachodniej ścianie Polski.

Witam! Z racji faktu, że prowadzę firmę, która przede wszystkim prowadzi interesy z naszym zachodnm sąsiadem, to poszukuję teraz jakiejś wypożyczalni, czy może kilku (najlepiej, jaby była jedna;)), która ma filie w naszych bardziej zachodnich miastach, najlepiej od Poznania rozpoczynając.

Re: Wypożyczalnia samochodów na zachodniej ścianie Polski.

A Poznań to taki zachód? ;P Zawsze myślałam, że to raczej Zielona Góra, albo Szczecin są zachodnimi miastami tongue

Re: Wypożyczalnia samochodów na zachodniej ścianie Polski.

Wiesz, jakby na to nie spojrzeć, to Poznań jest na zachodzie Polski. Tym bardziej, że ma świetne połączenie z niemieckimi drogami smile A wracając do pytania, to jeśli szukasz w Poznaniu dobrej wypożyczalni samochodów osobowych Osek Rent chyba będzie najlepszym wyborem. Bo rzeczywiście mają nie tylko placówkę w Wielkopolsce, ale i na Śląsku, Dolnym Śląsku (we Wrocku bodaj). Coś takiego by Cię satysfakcjonowało?

Re: Wypożyczalnia samochodów na zachodniej ścianie Polski.

Jak najbardziej, jak jest Poznań i Wrocław to idealnie, bo to najlepsze ścieżki wypadu dla moich pracowników wink Dzięki!

Re: Wypożyczalnia samochodów na zachodniej ścianie Polski.

A mają placówkę może w Gliwicach? Sorry, że tak wyskakuję, ale rozglądałam się za wypożyczalniami i trafiłam na ten temat, a widzę, że wciąż żywy smile

Re: Wypożyczalnia samochodów na zachodniej ścianie Polski.

Z tego co widzę, to owszem, prowadzą wynajem samochodu w Gliwicach. Fakt, że ja sam z Poznania jestem, ale to na stronie u nich wyczaiłem, że mają kilka tych placówek. Sam z nimi zacząłem swoją przygodę biorąc od nich samochód zastępczy, to więc jeśli ktoś kiedyś też będzie w takiej sytuacji, że ma samochód na warsztacie, czy też ktoś mu go skasował, to z OC sprawcy można wziąć u nich auto, przy czym w bardzo dobrym standardzie i zadbane, żeby nie było, że to jakieś tam…

Re: Wypożyczalnia samochodów na zachodniej ścianie Polski.

Najważniejsze dla mnie to, że da się wziąć samochód w Gliwicach smile Pozdrawiam!