Topic: Budowa hali rolniczej – co warto wiedzieć?

To tak jak w tytule, zamierzam postawić halę rolniczą. Niestety nie znam się na budownictwie. Chciałbym wszystko wykonać tańszym kosztem, bo trochę już zainwestowałem pieniędzy. Czy możecie coś podpowiedzieć?

Re: Budowa hali rolniczej – co warto wiedzieć?

Kłaniam się. Budownictwo nie jest żadną rudną dziedziną. Myślę, że dobra firma budowlana załatwi sprawę, a takich jest przecież mnóstwo. Nie ma co panikować, tylko wyszukać odpowiednią.

Re: Budowa hali rolniczej – co warto wiedzieć?

Hej, ja jednak będę obstawiał przy tym, żeby wybrać alternatywną metodę. Budowa hali rolniczej może uwzględniać na przykład konstrukcje stalowe. Szybko się je stawia, a ponadto są odpowiednio wytrzymałe. Sprawdź sobie co tutaj piszą na temat indywidualnych rozwiązań rolniczych http://solidhale.pl/oferta/indywidualne … -rolnicze/. Moim zdaniem nie ma co przepłacać z tradycyjnym budownictwem.

Re: Budowa hali rolniczej – co warto wiedzieć?

Witam serdecznie. Mój mąż też wybudował takie hale rolnicze na podstawie konstrukcji metalowych i to bardzo dobry i tańszy pomysł.

Re: Budowa hali rolniczej – co warto wiedzieć?

Hej. Jeśli chodzi o konstrukcje stalowe to mogę śmiało polecić firmę Solid Hale. Projektują i realizują dane projekty, stosują konstrukcje metalowe, są błyskawiczni w realizacji.