Topic: Komody pokojowe – czy sprawdzają się jako praktyczny mebel?

Witam, zmieniam meble u siebie w mieszkaniu i zaczęłam się zastanawiać nad wyborem nowych. Bardzo podobają mi się komody pokojowe, ale nie wiem czy są to na tyle praktyczne, w sensie pojemne, meble, że warto je kupić? Nigdy wcześniej nie miałam komody, wiec moja ocena może nie do końca jest obiektywna, ale chętnie posłucham waszych opinii smile

Re: Komody pokojowe – czy sprawdzają się jako praktyczny mebel?

Ja mam komode w domu i wcale nie uważam, żeby był to niepraktyczny mebel. To pewnie zależy od tego, jak dużą sobie wybierzesz. Ja akurat mam bardzo pojemne szuflady. Jak przeglądałam oferty komód pokojowych, to w pierwszej kolejności zwracałam właśnie uwagę na to, żeby były pojemne.

Re: Komody pokojowe – czy sprawdzają się jako praktyczny mebel?

Ja dodam jeszcze, że poza tym, że nie masz co się martwić o to, że komody pokojowe to małopakowne meble, to jeszcze prezentują się bardzo ładnie. Dla mnie to taki mebel z klasą smile

Re: Komody pokojowe – czy sprawdzają się jako praktyczny mebel?

Dlatego też mi się wlasnie podobają. A gdzie widzialyscie takie pakowne komody pokojowe? Chętnie sobie przejrze oferty.

Re: Komody pokojowe – czy sprawdzają się jako praktyczny mebel?

Moja komodę zamówiłam w sklepie internetowym Meblex. Sa z Rawicza, a ja mieszkam w Lesznie, wiec było mi po drodze. Ale spoko – obsługują całą Polskę, Twoja lokalizacja nie ma znaczenia. A jak chcesz wiedzieć jakie mają komody pokojowe, to polecam taką zakładkę: http://meblex-rawicz.pl/category/komody-pokojowe-do-salonu. Wiesz, w sumie komoda to taki mebel, który możesz wstawić praktycznie wszędzie – do salonu, sypialni itd.

Re: Komody pokojowe – czy sprawdzają się jako praktyczny mebel?

No w sumie masz rację. Ja akurat szukam komody pokojowe konkretnie do salonu i do pokoju dla dzieci. Zaraz zobaczę co kryje ten Twój link smile

Re: Komody pokojowe – czy sprawdzają się jako praktyczny mebel?

Jasne.

Re: Komody pokojowe – czy sprawdzają się jako praktyczny mebel?

W kwestii komód – u mnie tez w domu stoi – ja jeszcze wykorzystuję do tego, aby postawić różne „kurzołapacze” wink) wazony, figurki itd.

Re: Komody pokojowe – czy sprawdzają się jako praktyczny mebel?

NO tak – to w końcu mebel, który możesz wykorzystać na tysiąc sposobów. 

Re: Komody pokojowe – czy sprawdzają się jako praktyczny mebel?

I tak mnie przekonałyscie, że jednak warto się skusić na komody pokojowe smile dzieki dziewczyny za rozmowę smile