Topic: Polecana firma zajmująca się tworzeniem sklepów internetowych

Polecicie firmę zajmującą się sklepami internetowymi? Chodzi o zrobienie zaawansowanego projektu i portalu zwiazanego ze sklepem. Zależy mi na dobrej cenie, bezawaryjności i plynnym szybkim działaniu strony. Z góry dzieki.

Re: Polecana firma zajmująca się tworzeniem sklepów internetowych

Jakbym dziś miał się decydować to tworzenie sklepu internetowego zleciłbym do http://www.aptusshop.pl/ bo mają niskie ceny i chyba najwiekszedoswiadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i modyfikowaniu sklepu. Dla mnie zrobili kawał dobrej roboty bo trzeba było przenieść wszystkie zasoby ze starej stronki. Poszło szybko i sprawnie wiec moglem bez dlugiej przerwy wrócić do pracy.

Re: Polecana firma zajmująca się tworzeniem sklepów internetowych

Jak zaawansowany ma być ten projekt? Co dokładnie byś chciała?

Re: Polecana firma zajmująca się tworzeniem sklepów internetowych

Nie wiem czy jest sens jeszcze pisać bo skorzystam z firmy o której pisał kolega. Mają niższe ceny niż myślałam, a do tego mój znajomy ma u nich sklep i bardzo sobie chwali współpracę. Mam tylko pytanie natury technicznej – ile można przenieść ze starej strony?

Re: Polecana firma zajmująca się tworzeniem sklepów internetowych

Tyle ile trzeba żeby nie robić pracy podwójnie. Niektóre rzeczy wymagają zaprojektowania na nowo, ale u mnie np przeniesiono sporo i dodano różne nowe funkcjonalności. Jestem bardzo zadowolony z efektu, dlatego polecam.