Topic: Potrzebne praktyczne i wytrzymałe stoły sortownicze - proszę o radę.

Dzień dobry. Szukam dwóch stołów sortowniczych o dużej wydajności i bardzo mocnej konstrukcji. Zależy mi na tym, aby były nierdzewne i umożliwiały wygodną pracę. Jeśli ktoś mógłby coś polecić, będę bardzo wdzięczna.

Re: Potrzebne praktyczne i wytrzymałe stoły sortownicze - proszę o radę.

Cześć. Te stoły to na potrzebę sortowania przydomowego czy jakiejś firmy? To całkiem ważna sprawa, jeśli prosisz o radę.

Stoły potrzebne są do firmy. Dlatego zależy nam na mocnej konstrukcji i dużej wydajności. smile

Osobiście polecam sprawdzić tę ofertę: http://www.machinespioro.com/portfolio_ … rtownicze/. Produkowane przez tę firmę stoły sortownicze są wykorzystywane w firmie mojego szwagra i nigdy nie słyszałem, żeby narzekał albo miał jakieś uwagi. Zresztą pracownicy też wyglądają na zadowolonych. Twierdzą, że zmiana wyszła im na dobre.

Jak dla mnie to ten stół rolkowy SR12 wygląda naprawdę dobrze. Gdyby jakieś 20 lat temu istniały takie konstrukcje, to dzisiaj polska branża przetwórstwa rolniczego wiodłaby prym na świecie. wink No a tak trochę bardziej poważnie - polecałbym właśnie taki. Duża wydajność, rolki są nierdzewne, a do tego całkiem estetycznie wygląda.

Ha! Właśnie ten stół rzucił mi się w oczy. Sprawia wrażenie, jak gdyby miał wszystko, czego potrzebujemy. Jeszcze sobie do nich zadzwonię, pogadam i wypytam. Ale widzę, że nie do końca świadomie dokonałam całkiem dobrego wyboru. wink
Bardzo dziękuję za Wasze odpowiedzi! Sama na pewno bym na nich nie trafiła.

Proszę bardzo. Między innymi od tego mamy fora, aby czasem szukać na nich porad i pomocy. wink