Topic: Szukam opinii o feromonach Love&Desire. Stosował ktoś te produkty?

Pytanie jak w temacie. Kieruję je głównie do kobiet chociaż wiem że jest też męska wersja tych feromonów. Może mi ktoś powiedzieć czy faktycznie działają tak jak piszą sprzedawcy na stronach? Jak długo utrzymują się na ciele?

Re: Szukam opinii o feromonach Love&Desire. Stosował ktoś te produkty?

Jeżeli chodzi o tą firmę to chyba jest to najlepszy z możliwych wyborów na ten moment. Mam kilka znajomych które kupiły te feromony i jednoznacznie stwierdziły że zainteresowanie mężczyzn po użyciu jest dużo większe wink Ja również polecam!

Re: Szukam opinii o feromonach Love&Desire. Stosował ktoś te produkty?

Nie tylko damskie ale także męskie feromony tej firmy są najlepsze. W rankingach jest to chyba top 1 jeżeli chodzi o feromony. Sam stosowałem już kilka różnych produktów i póki co zostaje przy tej firmie. Na skórze utrzymują się nawet do 7 godzin mimo że piszą ze średnio do 6.

Re: Szukam opinii o feromonach Love&Desire. Stosował ktoś te produkty?

Działają bardzo dobrze, zainteresowanie facetów to niebo a ziemia. Polecam jeszcze firmę pheromax ale ich cena jest trochę wyższa niż tej firmy w temacie. I jedne i drugie na ciuchach trzymają się średnio 6 godzin.

Re: Szukam opinii o feromonach Love&Desire. Stosował ktoś te produkty?

Mam jeszcze jedno pytanie bo widziałam że są dwa rodzaje, zwykłe i premium. Domyślam się ze te drugie będą działać lepiej bo mają większe stężenie?

Re: Szukam opinii o feromonach Love&Desire. Stosował ktoś te produkty?

Na stronie http://feromony-rank.pl/produkty/love-desire/ masz więcej informacji na ich temat i masz tam też ranking według ocen użytkowników. Jeżeli chcesz kupić feromony Love&Desire opinie znajdziesz na tej stronie. Premium oczywiście lepsze wink

Re: Szukam opinii o feromonach Love&Desire. Stosował ktoś te produkty?

I męskie i damskie premium mają podobno dwa razy większe stężenie feromonów także wybierał bym tylko takie. Normalnych nie stosowałem więc ciężko się wypowiedzieć.

Re: Szukam opinii o feromonach Love&Desire. Stosował ktoś te produkty?

Zamawiam premium i dam znać jak efekty wink