Topic: Czy testy ciążowe można kupować przez internet?

Cześć. Mam takie małe pytanie do was, mianowicie czy testy ciązowe można kupować przez internet? Ktoś się może na tym zna i mi podpowie? Będę wdzięczna za pomoc i jakieś odpowiedzi, pozdrawiam.

Re: Czy testy ciążowe można kupować przez internet?

No jasne, że tak, a dlaczego niby nie? Testy ciążowe tak samo jak na przykład antykoncepcja albo jakieś witaminy czy przeciwbólówki są dostępne w praktycznie każdej aptece internetowej. Są też w drogeriach różnych, ale ja osobiście wolę jednak kupować w aptece. Pewnie nie ma to znaczenia za dużego, ale ja jednak czuję się pewniej i mam większe zaufanie. Ale zakupy online w aptekach wypróbowałam nie raz i jak najbardziej polecam, bardzo się sprawdzają. Nigdy nie dostałam złego zamówienia, nie brakowało nigdy nic i nic nie było uszkodzone.

Rozumiem, ale czy one nie dotrą wtedy do mnie uszkodzone? Czy nie powinnam się obawiać, że wynik testu z internetu będzie zakłamany? Bo już sama nie wiem, tak sobie pomyślałam i zaczęłam się zastanawiać czy to na pewno rozsądne no i nie wiem.

Raczej nie ma możliwości żeby jakaś dobra apteka stacjonarnie sprzedawała testy, które są ok, a online testy, które źle działają. Tak samo, jak polopiryna w każdej aptece powinna być tak samo dobra. Także wydaje mi się, że nie musisz się obawiać i martwić, wszystko będzie z takim testem raczej ok smile Wiadomo, zawsze może trafić się jakiś jeden przypadek na milion, ale prawdo-podobieństwo takie samo jak w przypadku apteki stacjonarnej, takie jest przynajmniej moje zdanie w tej kwestii.

Ok, dzięki za wskazówki. Pozdrawiam.

Pozdrawiam smile