Topic: Jakie mleko polecacie dla dziecka powyżej pierwszego roku życia? Stosowałam bebilon 3 w 1200g opakowaniach

Hej drogie mamy. Mam do was pytanie jak w temacie, jakie mleko polecacie? Wcześniej stosowałam mleko firmy Bebilon i chyba zostanę przy tym, ale chciałam znać wasze opinie na temat innych produktów. Co możecie mi doradzić?

Re: Jakie mleko polecacie dla dziecka powyżej pierwszego roku życia? Stosowałam bebilon 3 w 1200g opakowaniach

Możesz sobie zobaczyć na stronie aptekabezrecepty24.pl w zakładce mleko jakie są dostępne produkty dla dzieci powyżej jednego roku chociaż moim zdaniem skoro korzystałaś już z tego jednego to warto przy nim zostać. Dzieci też się przyzwyczajają do pokarmu wink

Re: Jakie mleko polecacie dla dziecka powyżej pierwszego roku życia? Stosowałam bebilon 3 w 1200g opakowaniach

Mi osobiście bardzo odpowiada bebilon 3 1200g opakowanie starcza na kilka dni i bardzo dobrze smakuje dziecku. Od początku korzystam z tego mleka a jak chcesz zobaczyć to na http://www.aptekabezrecepty24.pl/produk … utra-1200g masz dokładny opis tego produkty wink

Re: Jakie mleko polecacie dla dziecka powyżej pierwszego roku życia? Stosowałam bebilon 3 w 1200g opakowaniach

To jeszcze może da mi ktoś coś na uspokojenie, jakiś preparat doustny. Wiecie, chodzi mi o coś na takie poddenerwowanie jak są jakieś dni gdzie człowiek jest mocno zabiegany. Mam ostatnio sporo takich dni i czasem mnie to przerasta.

Re: Jakie mleko polecacie dla dziecka powyżej pierwszego roku życia? Stosowałam bebilon 3 w 1200g opakowaniach

Szczerze mówiąc to chyba dobrym rozwiązaniem jest wypicie sobie jakieś zielonej herbaty albo kupienie jakiś tabletek ziołowych z wyciągiem z melisy albo innych ziół. Sam stosuję takie ziołowe tabletki i bardzo fajnie działają w takie meczące dni smile

Re: Jakie mleko polecacie dla dziecka powyżej pierwszego roku życia? Stosowałam bebilon 3 w 1200g opakowaniach

Warto spróbować boironargentumnitricum w granulkach który ma takie działanie jak mówisz. Jak byś chciała sobie coś więcej na ten temat poczytać to warto wejść sobie na stronę http://www.aptekabezrecepty24.pl/produk … ranulki-4g i tam masz sporo informacji na ten temat. Stosuję i fajnie pomaga na taki lekki stres.

Re: Jakie mleko polecacie dla dziecka powyżej pierwszego roku życia? Stosowałam bebilon 3 w 1200g opakowaniach

No właśnie szukam czegoś takie co trochę mi uspokoi głowę bo wiecie jak to jest jak się wraca do pracy po ciąży, człowiek nie może się przestawić a pracy jest tyle że czasem nie wiadomo gdzie ręce włożyć wink Wielkie dzięki za odpowiedzi i przetestuję ten preparat na stres.