Topic: Od kiedy można przyjmować Piulatte Plus na laktację?

Wydaje mi się, że mam za malo mleka i szukam jakiegoś preparatu, który wspomoze laktację. Podobno Piulatte Plus jest bardzo skuteczny, tylko nie wiem jak go przyjmować i czy mogę zacząc od razu. Moja córeczka ma dopiero dwa tygodnie.

Re: Od kiedy można przyjmować Piulatte Plus na laktację?

Na początku spróbuj pic więcej wody i soków – tylko nie pij kompotów z owoców z pestkami, te moga być szkodliwe dla dziecka. Do tego jedz dobre białko, na przykład i mieso drobiowe i włacz do swojej diety więcej jajek i owoców.

Re: Od kiedy można przyjmować Piulatte Plus na laktację?

pij herbatke z kopru włoskiego albo z czarnuszki. Te ziola wspomagaja laktacje

Re: Od kiedy można przyjmować Piulatte Plus na laktację?

poszukaj sobie preparatów na laktację w aptece internetowej Apteka Mini, oni mają duży wybór dla świeżo upieczonych mam i kobiet w ciazy, na pewno znajdziesz cos dla siebie

Re: Od kiedy można przyjmować Piulatte Plus na laktację?

Ten preparat na laktację Piulatte Plus może być stosowany w zasadzie od dnia narodzin dziecka. On zawiera skoncentrowany wyciag z ostropestu i rutwicy lekarskiej, które przyspieszaja proces produkcji mleka. Jak mi nie wierzysz, to tutaj masz linka do ulotki z tym preparatem https://www.aptekamini.pl/piulatte-plus-14-saszetek-po-5g.html. Tam masz dokładnie opisane jak go stosować i od kiedy przyjmować. Poza ty pamiętaj o piciu 2-3 litrów wody i czestym dostawianiu córeczki do piersi. W ten sposób pobudzisz organizm do produkcji mleka.

Re: Od kiedy można przyjmować Piulatte Plus na laktację?

acha, to niepotrzebnie się martwiłam, mogłam to zacząć brać od razu, dzięki za informacje

Re: Od kiedy można przyjmować Piulatte Plus na laktację?

nie ma sprawy, ciesze się że mogłam pomóc:) tylko oprócz stosowania tego preparatu pamiętaj o tym co pisały inne użytkowniczki formum, dobrze się odżywiaj i dużo pij, a wszystko będzie w porządku

Re: Od kiedy można przyjmować Piulatte Plus na laktację?

jasne, będę pamiętała smile dzięki za wsparcie!