Topic: Ceny Nike Mercurial Superfly – porównanie.

Witam wszystkich, chciałabym porównac sobie ceny butów Nike Mercurial Superfly, bo nie wiem, czy je kupic w sklepie stacjonarnym czy może taniej będzie zakupic je online, wiecie może ile te buty kosztują w sklepie internetowym i czy warto uwzględniać dodatkowo koszty dostawy? Dla tych co nie wiedzą dodam, ze są to buty piłkarskie dla młodzieży więc muszą być one dobrze dopasowane.

Re: Ceny Nike Mercurial Superfly – porównanie.

a ktoś wie może, ile takie buty kosztują w sklepie stacjonarnym?

Re: Ceny Nike Mercurial Superfly – porównanie.

Nie wiem za ile widziała je kolezanka, bo nic nie napisala, ale ja kupowałem takie buty za 200 złotych z chaczykiem.

Re: Ceny Nike Mercurial Superfly – porównanie.

A to ci powiem, że przepłaciłes kolego, bo sklep ctxsport ma dużo lepszą ofertę na buty Nike Mercurial Superfly cena tych butów w tym sklepie to ok. 120 zlotych więc moim zdaniem opłaca się zamowic produkt online, bo zawsze można cos dodac do zamówienia, czy to markowe skarpetki czy jakąś bawełnianą koszulkę, a wtedy wysyłka jest od kwoty 200 złotych darmowa, więc na pewno warto.

Re: Ceny Nike Mercurial Superfly – porównanie.

Może i tak, ale wtedy chcąc dobrze dobrac rozmiar obuwa do rozmiaru stopy młodego piłkarza warto skorzystać z rozmiarówki, tabela rozmiarów Nike jest dostępna na https://ctxsport.com/rozmiarowka-nike/, wówczas bedziesz miec pewność, ze buty będą w sam raz, ani za duze, ani za małe, numeracja w tabeli jest według numeracji europejskiej i amerykańskiej.

Re: Ceny Nike Mercurial Superfly – porównanie.

ale jak dobrze rozumiem kolezanka już mierzyła z dzieckiem takie buty w sklepie stacjonarnym, więc zapewne zna rozmiar?

Re: Ceny Nike Mercurial Superfly – porównanie.

Nawet jeśli, to zawsze jednak lepiej porównac to z tabelą rozmiarów Nike, to nic nie kosztuje, a może zapewnic większa satysfakcję z zakupów.