Topic: Umowa z niemieckiego na polski

Witam wszystkich! Szukam prędkiej porady. Dwa tygodnie temu byłem u niemieckich sąsiadów i stamtąd sprowadziłem wóz. Poszukuję osoby, która przetłumaczy mi z niemieckiego na polski umowę. Ja mam pojęcie co w niej się znajduje, ale to przetłumaczenie byłoby dla klienta wozu. Zastanawiam się gdzie odnajdę takiego uznanego tłumacza. Poszukiwałem prawie wszędzie, nawet w necie pod zdaniami kurs niemieckiego poznań, korepetycje z niemieckiego w Poznaniu, fachowe tłumaczenia prawnicze w Poznaniu. Nic nie znalazłem. Nie wiem dlaczego tak się stało. Może nie umiem szukać. Z tej przyczyny jestem tutaj. Potrzebuję dobrego tłumacza. Moglibyście kogoś mi zaproponować? Proszę, pomóżcie mi.

Re: Umowa z niemieckiego na polski

Sądzę, że najskuteczniej będzie jak ktoś z najbliższych zaproponuje nam profesjonalnego tłumacza. Tak wydarzyło się u mnie. W robocie mówiłem, że poszukuję uznanego tłumacza. Na następny dzień mój kumpel pokazał mi pewną witrynę online, która należała do firmy Expert-lingua. Bardzo trafiła mi do gustu ich usługa, gdyż mieli bezkonkurencyjne ceny, a ich wszystkie tłumaczenia były na dobrym poziomie. Postanowiłem zadzwonić do nich. Powiedziałem, że szukam dobrych tłumaczeń. Zrobili mi jedną umowę. Byłem zachwycony. Od tamtego dnia minęły trzy miesiące, a ja nadal działam z tą spółką. I wydaje mi się, że zostanie tak długo. Polecam gorąco tę firmę. Bez wątpienia będziecie usatysfakcjonowani!

Fajniej we własnym zakresie programem komputerowym zrobić przekład niż wydać kase. Polacy wolą pozbywać się zarobków. My z rodziną uprawiamy pole, a politykow wogole nie słuchamy. Gdyby nie buraki na polu dawno bym umarła z głodu.

Teraz jest multum firm, które oferują specjalistyczne tłumaczenia. Ja parę razy skorzystałem z takich, ponieważ działam w korporacji, która wiele razy prowadzi rozmaite przedsięwzięcia z zachodnimi spółkami. Kilka dni temu otrzymałem plik papierów, na przetłumaczenie na polski w ciągu paru dni. Postanowiłem czegoś szukać w sieci. Tak więc w Google wystukałem odpowiednie zdania, jak na przykład tłumaczenia specjalistyczne poznań, tłumacz z Poznania, fachowe tłumaczenia pisemne w Poznaniu. Znalazłem co niemiara propozycji. Wybrałem sobie jedną, wykonałem telefon i wszystko było ustalone. W ciągu tygodnia dokumenty zostały mi odesłane. Byłem usatysfakcjonowany. : )

Często zdarza mi się wchodzić na forum i zawsze jestem zadowolony z omawianych tu tematów. Jednakże niestety o tym tak tyci mogę powiedzieć, ponieważ przenigdy nie miałem okazji korzystać z usług tłumaczy. Powiem szczerze, że coraz częściej rozważam o uczeniu się niemieckiego. W końcu teraz to takie jest modne. Nawet wczoraj odnalazłem trochę ofert korepetytorów niemieckiego w Poznaniu. Troszkę czytałem na ten temat w sieci. Chyba się skuszę, ale jeszcze jednak o tym pomyślę.