Topic: Styl w domu być musi!

Hej : ) Ostatnimi czasy sporo rozmyślam w jaki sposób sprawić, aby mój dom wyglądał fantastycznie i możliwe że zamontuję bonie dekorujące. Muszę coś zadziałać, ponieważ czasami nie mam chęci żyć w tym domu. Myślę że nowoczesna sztukateria wewnętrzna wspaniale by tu wyglądała. Koleżanka doradziła mi, bym zainwestowała w fajne gzymsy ozdobne i możliwe że tak zrobię. A co wy uważacie, w jaki sposób uświetnić własne mieszkanie?

Re: Styl w domu być musi!

Aby udoskonalić swoją chałupę, można kupić ładną sztukaterię, wtedy willa będzie wyglądała fantastycznie. Kiedy ja wprowadzałam się do mojej chałupy, wtenczas miała okropny wygląd, z tej przyczyny byłam przekonana, że muszę na pewno coś z nią zrobić. Zamówiłam listwy styropianowe przysufitowe. I to niesamowicie zmieniło wygląd mojego domu. W tej chwili z miłą chęcią tutaj mieszkam. Muszę jeszcze zakupić nowe meble, bo stare są bardzo zużyte. Zostało mi co nieco gotówki, z tej racji z pewnością coś zadziałam.

Gdy pragnąłem ostatnio udekorować moje mieszkanie, wybrałem ciekawą sztukaterię elewacyjną. O tego rodzaju możliwości przypadkowo się dowiedziałem od znajomego, który też w taki sposób upiększył sobie mieszkanie. Powinienem się przyznać, że ja zupełnie o tym nie wiedziałem, dopiero Grzesiek mi powiedział. On zrobił sobie listwy przysufitowe, które fantastycznie się prezentują. Mój znajomy zazwyczaj ma przeróżne interesujące pomysły. W tej chwili chce sobie jeszcze zrobić wytrzymałe profile elewacyjne. Przypuszczalnie ja również sobie takie zamówię.

Swoją chałupę można udoskonalić sztukaterią styropianową. Z całą pewnością wpłynie ona fantastycznie na wygląd chałupy. Więcej danych o sztukaterii jest umieszczonych w sieci. Kiedy dostałam willę w spadku, prezentowała się ona beznadziejnie, zatem zainwestowałam swoją forsę w listwy przyokienne. W mojej opinii poprzednia właścicielka tej willi w ogóle o nią nie troszczyła się, więc tak piekielnie ją zapuściła. Cieszę się z tego spadku, ponieważ moje ostatnie mieszkanie było szalenie ciasne. Ciężko było nam się zmieścić wspólnie z moim mężczyzną.

Uważam że, aby udekorować dom, trzeba zakupić listwy świetne do dekoracji. Ja mam w tym momencie różnorodne wydatki, ale, kiedy zaoszczędzę co nieco szmalu, z pewnością sobie takie listwy wybiorę, ponieważ bardzo mi się podobają.