Topic: Chcę zainwestować w wyjątkowe regały

Na daną chwilę urządzam swój wypasiony lokal. Fakt, że jestem niezaangażowany uczuciowo, lecz kto rzekł, że mnie podobnym nie może się żyć w wygodzie? No więc chciałem zakupić regały na wymiar, żeby moja lokacja nabrała wreszcie nowego wymiaru. Sąsiad wręczył mi folder: meble kuchenne poznań i wielce niewykluczone, iż u tego usługodawcy wydam trochę grosza. Zwracam się do miłych forumowiczów, aby upewnić się, czy aby nie popełniam błędu. Co uważacie?

Re: Chcę zainwestować w wyjątkowe regały

Już piąty dzień myszkujemy z żoną za sprawdzonym przedsiębiorstwem, które montuje w Poznaniu angielskie meble na zamówienie. Nie czaję wcale poznańskiego handlu, gdyż przebywam w Krakowie i dopiero za miesiąc się tam przenosimy. Do tego momentu inwestowaliśmy w szafki producenta nie mam nazwy, a teraz chcielibyśmy wybrać coś wypróbowanego. Czy szanowni internauci wiedzą, w jakiej firmie pytać o takie rzeczy? Fenkju!

Re: Chcę zainwestować w wyjątkowe regały

W zeszły wtorek wpadłem do znajomych. Kupili świetne szafki pod zabudowę do biblioteczki. Nie byłem w stanie wyjść z podziwu. Upolowali porządnych znawców tematu wklepując w necie: szafy poznań Na dany moment sam myślę nad wymianą szaf w przedpokoju. Jak wrócę ze spotkania firmowego to bezzwłocznie podyskutuję z Kamilą o tym. Co uważacie o szafkach na zamówienie? Bardziej przyszłościowe to niż standardowe szafy ze sklepu meblowego?

Re: Chcę zainwestować w wyjątkowe regały

Kilka dni temu wpadł do nas handlarz i zachęcał do kupna mebli na zamówienie. Wręczył nam katalog: kuchnie na zamówienie poznań. Wypada przyznać, iż umiał zachwalać... Obecnie z Arkiem myślimy czy nie wybrać do dużego pokoju szafy. Rzucilibyśmy się na innowacyjne technologie. I podobają nam się błyszczące dodatki. Co uważacie? Kojarzycie rzetelne firmy? Z góry dziękuję za pomoc, dlatego że my jesteśmy niedoświadczeni, a nie chcemy pozwolić się wyrolować.