Topic: Rowery górskie

Wiele osób zamawia świetne rowery. To norma, bo tradycyjnym rowerem nie pośmigamy po górach czy też innych szlakach. Dlatego nikogo nie zaskoczy fakt, że tak modną rzeczą są rowery Trek 3900 Disc. Są one odpowiednie dla co niemiara osób prowadzących aktywny tryb życia oraz wyczynowych jazd rowerowych. Jakiś czas temu rozpadł mi się rower. Szukałem czegoś dobrego dla siebie, ale jakoś na nic nie trafiłem. W końcu gdzieś w Internecie dostrzegłem, że na ten moment proponowane są rowery Trek 4300. Przyznam szczerze, że trafiły mi do gustu. Kupiłem i nie żałuję. Mam bombowy rower, którym mam możliwość jeździć po moich pagórkach. Jestem usatysfakcjonowany. : )

Re: Rowery górskie

Od dłuższego czasu słyszy się, że mnóstwo osób decyduje się na Cannondale Scalpel. Nie przeczę, gdyż mogłem jeździć takim rowerem i było naprawdę super. Jednak to nie było to czego poszukiwałem. Chciałem popatrzeć w sklepach internetowych co tam polecają. Aż w końcu trafiłem na coś dobrego. Pewnego dnia wpadłem do mojego przyjaciela, który trzy dni przed moim przyjazdem zakupił sobie rower Cervelo P3 Powiem, że poruszało mi się nim super. Nic a nic się nie zmachałem, maksymalny komfort. Krzysiek pokazał mi witrynę online, na której wziął ten rower. Od razu zrobiłem zamówienie. Po czterech dniach rower znalazł się u mnie. Na ten moment pedałuję codziennie. Dzięki temu moja kondycja jest lepsza. : D

Re: Rowery górskie

Na ten moment możemy odnaleźć spory pakiet różnorodnych rowerów. Odnajdziemy tam rowery przeznaczone do gór bądź kolarskie. Z pewnością wszystkie nadają się na jesień. W ostatnim czasie trafiłem na ciekawy pomysł. Zbliżały się urodziny mojej małżonki. Rzadko mieliśmy sposobność, aby gdzieś razem przejechać się rowerami, bo mój był zniszczony, a Aleksandry rower też się zniszczył. W wyniku tego chciałem kupić nam rowery. Zdecydowałem, że dla siebie wezmę rower Trek Madone 5.9 a dla niej pragnąłem zamówić rower Cannondale Trail SL 4. Przyznam się, że ogarnąłem to. Od tamtej pory próbujemy przynajmniej raz w tygodniu jeździć. : P