Topic: Ekwipunek na górską wyprawę

Siemka! W tym roku chcę pójść wraz z przyjaciółmi na wyprawę górską. Co w takiej kwestii muszę ze sobą wziąć? Bez wątpienia muszą to być wygodne buty, jak także ciepła kurtka. I tu mam problem, bo nie mam z tym żadnego doświadczenia. Poszukiwałem prawie wszędzie. Dopytywałem wszystkich, ale multum osób też nie ma pojęcia. Gdzieś w sieci przewinęły mi się takie wyrażenia jak kurtki puchowe męskie. Oprócz tego znalazłem gdzieś stronę WWW z ciuchami i tam była podstrona buty zimowe damskie. Uważam, że wszedłem na odpowiedni trop. Powiedzcie co zakupić na wędrówkę po górskich dolinach?

Re: Ekwipunek na górską wyprawę

Ciężko stwierdzić co jest potrzebne na wyprawy górskie. Nie mam zielonego pojęcia, ponieważ ja takimi rzeczami się nie zajmuję. Ale jak sobie przypominam, gdy mój znajomy szedł w góry, to w sieci odnalazł pewną stronę sieciową, na której zakupił należyte rzeczy. Dlatego nie kumam tej gadki. Myślę, że są istotniejsze sytuacje na świecie do przedyskutowania, jak chociażby nędza. Znikam stąd. Żegnam!

Re: Ekwipunek na górską wyprawę

Ja od niedawna niesamowicie dużo chodzę na najrozmaitsze eskapady, gdyż mam urlop. Przeważnie zabieram ze sobą moją żonę i chodzimy wspólnie. Teraz jest świetna pogoda, aby to robić. Niezbędne rzeczy wybieram z reguły w necie.

Re: Ekwipunek na górską wyprawę

Obecnie w sklepach są najrozmaitsze artykuły konieczne do wycieczek w górskich szlakach, jednakże w mojej opinii nadrzędną rolę pełnią buty. Ja własne buty, zakupiłam w docenianej firmie Trekker Sport. Znalazłam ją dzięki ulotce, na której widniał napis: śniegowce damskie. Aktualnie zazwyczaj tu kupuję, dlatego że mają wielki asortyment wyrobów w niewygórowanych cenach. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się w necie. Kupowałam w przedsiębiorstwie Trekker Sport jakiś czas temu kurtkę, i jestem bardzo zadowolona.

Re: Ekwipunek na górską wyprawę

Z całą pewnością na pieszą wędrówkę, warto sobie wybrać dobre buty. Swego czasu je sobie wybrałem w uznanej firmie Trekker Sport. Spółkę wyszukałem dzięki bannerowi, na którym był napis: salomon buty damskie. Trekker Sport oferuje artykuły kapitalnych producentów. Ja tutaj najczęściej robię zakupy, i jestem piekielnie zadowolony z ich propozycji. Spółka oferuje w szczególności wyroby spółki The North Face. W tym momencie są one modne. Więcej informacji jest w Internecie np. tutaj http://www.trekkersport.com.pl/producent?producentmeindl

Re: Ekwipunek na górską wyprawę

Ja uwielbiam wędrować po rozmaitych górach, dlatego, kiedy mam wszystkiego dość, biorę urlop w spółce, i wyruszam w góry. Muszę jedynie mieć wytrzymałe obuwie. Dużo niedawno czytałam na tenże temat w artykule o nazwie: buty meindl.

Re: Ekwipunek na górską wyprawę

Podejmowane dyskusje na forach są pomocne. Nie raz rozważałem jakie przedmioty potrzeba zabrać na wędrówkę górską. Lecz mnie bardziej fascynują Salomon buty do biegania. Nawet wczoraj znalazłem fajną witrynę sieciową, na której oferują bardzo wysokiej klasy buty. Muszę koniecznie ją dobrze przejrzeć, bo chciałbym sobie i dziewczynie takie kupić. No nic, muszę to dobrze przemyśleć.