Topic: Jak wyszukać sensownego lekarza z rejonu wielkopolski?

Dobry dzień! Wiecie, jak wyszukać sensownego lekarza z rejonu wielkopolski? Precyzyjniej mówiąc rozmawiamy o uznanym endokrynologu z Poznania. Starszy zapodał mi broszurę poradnia kardiologiczna poznań i w tej przychodni jest teoretycznie więcej lekarzy, tyle że nie mam kiedy tam zadzwonić. Pomożecie?

Re: Jak wyszukać sensownego lekarza z rejonu wielkopolski?

Miałam złamaną jakiś czas temu kończynę dolną i do tej pory jeszcze nie mogę wyjść z tego. Najpierw trudna operacja a obecnie regularne wizyty u – całe szczęście – najlepszego ortopedy na terenie poznania. Z chęcią mogę przekazać komuś namiar. Może okaże się potrzebny kiedyś? Skoro o lekarzach mowa, to szukam natomiast naprawdę sprawdzonego specjalisty od nowotworów. Nie dla mnie, ale dla mojej kuzynki. Wybadała jakiś guzek w piersi a teraz już mamy pewność, że jest to nowotwór sad Chcę, aby była pod opieką faktycznie dobrego fachowca. Dlatego wszystko co wiecie w temacie: onkolog poznań pilnie muszę usłyszeć!

Re: Jak wyszukać sensownego lekarza z rejonu wielkopolski?

Na temat fachowców oraz problemów ze zdrowiem. Mam kłopot z cerą trądzikową. Zaliczyłem już wizytę u jednego lekarza, lecz nie ma efektów. Z chęcią skonsultuję problem z innym znanym dermatologiem z poznania, który odszuka przyczynę oraz przepisze właściwe medykamenty? Może ktoś poratować mnie w tym temacie? W rewanżu mogę udostępnić adres, pod którym znajdziecie dobrego specjalisty zajmującego się problemami natury seksualnej. Kiedy wrzucicie w pasek wyszukiwania: seksuolog poznań, to wyskoczy adres do niego. Już kilku moich kumpli sobie go chwali! A domyślacie się, jak bardzo ciężko mężczyznom przełamać się na ten temat…

Re: Jak wyszukać sensownego lekarza z rejonu wielkopolski?

Ha! W końcu mam wiedzę, gdzie rezyduje dobry oraz tani endokrynolog w Poznaniu smile Prawdopodobnie na dniach tam dryndnę, a w międzyczasie uściski za pożyteczną debatę. Muszę zdecydowanie częściej nawiedzać takie miejsca smile Do usłyszenia!