Topic: Jakie urządzenia zainstalować w świeżo wybudowanym szeregowcu?

Czołem, kończę budowę wymarzonego szeregowca, planuję, żeby był on świetnie wyposażony, jednakże bez przesady. Rozważam, czy zainstalować w owym domku wideodomofony czy też zwykły domofon? A Wy co myślicie o tym, jakie urządzenia warto zainstalować w świeżo wybudowanym szeregowcu?

Re: Jakie urządzenia zainstalować w świeżo wybudowanym szeregowcu?

Też macie kłopoty ludzie. Osobiście montowałam do swojego domu po prostu to, co uważałam, że będzie mi potrzebne. Kupiłam w necie chociażby liczniki energii oraz porządny domofon no i oczywiście obowiązkowo czujki, żeby mi jakiś złodziej nie próbował włazić. Każdy chyba kupuje, co potrzebuje, mam rację?

Jeżeli idzie o przydatne urządzenia do domów, jakie opłaca się założyć bezpośrednio po postawieniu domu, to osobiście mogę Ci polecić sklep ITC, gdzie oczywiście też swego czasu robiłam większe zakupy. Na swojej witrynie http://orno-sklep.pl/zestawy-wideodomofonowe-c-13.html zapewniają naprawdę pokaźny wybór takich rzeczy i to tanio. Ja zamawiałam tam domofon i ciekawe rzeczy do alarmów. Na Twoim miejscu zamówiłabym jeszcze nowoczesne liczniki energii elektrycznej elektroniczne - uważam, że są naprawdę porządniejsze niż takie standardowe, jakim jakoś zawsze nie wierzyłam. Mało tego są po prostu czytelne.

W swoim domu założyłam tylko certyfikowane liczniki energii. Może pomyślę też o alarmie? Odrobinę to jednak nienormalne, iż obecnie nie można egzystować bez drzwi antywłamaniowych. W Szwecji domki stoją otworem, a żadnemu człowiekowi nawet do łepetyny nie wpadnie, że turysta może go obłupić.

Zakupiłem niedawno czujniki ruchu bezprzewodowe na przypadkowo znalezionej witrynie. Jestem ogromnie zadowolony. Należy jednak wziąć pod uwagę, że nawet i profesjonalny system alarmowy może być niejednokrotnie niewystarczający, jeśli np. ktoś nam chałupkę podpali. Kierujmy się zdrowym rozsądkiem i liczmy na niezawodne oko sąsiadów.

Do dziś takowe urządzenia do mojego M, o jakich piszecie, dostawałam w sklepie, jaki mieści się blisko mego domku. Jednakowoż przy okazji zapewne wstąpię do taniego sklepu z domofonami na necie, dzięki za rozmowę, cześć.