Topic: Ciekawe ozdoby naścienne

Dzień dobry wszystkim. Zakładam temat by znaleźć pomysł na ciekawe aranżacje naścienne. Remontowanie mieszkania sprawia mi sporo problemu, a zupełnie nie mam głowy by zastanawiać się, co z dekoracji jest na czasie. Doradźcie, co warto wybrać do salonu, jadalni i kuchni.

Re: Ciekawe ozdoby naścienne

Czesć jest wiele takich materiałów które ładnie dekorujom. Jedż sobie do marketu budowlanego tak masz wybór.

Re: Ciekawe ozdoby naścienne

Witam. Dekoracje doskonale rozumiem. Miesiąc temu sam remontowałem salon. Fajnie sprawdziła się u mnie farba strukturalna. Możesz sobie sprawdzić je tutaj http://www.gruparm.pl/. Ceny mają nawet całkiem przystępne. Wszystko ładnie wygląda, a meble na takim tle wyglądają zdecydowanie ładniej. Akurat tego elementu jak meble nie zmienialiśmy, bo remont przekroczył nieco nasze oczekiwania finansowe, przez podłogi, które wymieniliśmy. Zachciało nam się glazury dekoracyjnej wink Pozdrawiam

Re: Ciekawe ozdoby naścienne

Mnie się podobają posrebrzane farby. To znaczy z takim połyskiem posrebrzanym. Zdaje się, że to są farby typu dekoracyjnego Oikos. to też super wygląda. gdybym miał polecać to własnie to. Powodzenia w remontowaniu.