Topic: Pytanie o części do widlaków

Cześć! Możecie podzielić się ze mną gdzie zamawiacie części do wózków widłowych? Ostatnio kupiłem używany sprzęt i niestety mam z nim trochę problemów, trzeba sporo ponaprawiać żeby te wózki doprowadzić do sensownego stanu używalności wink Brak mi doświadczenia i nie wiem jakie marki części są dobre, a jakie nie. Może znacie jakieś dobre miejsce na zakup części do wózków widłowych?

Re: Pytanie o części do widlaków

Zobacz sobie na przykład tutaj http://www.wozkiczestochowa.pl/czesci, dość regularnie zamawiam tam właśnie części i jeszcze się nie przejechałem, ceny według mnie adekwatne do jakości tych podzespołów.

Re: Pytanie o części do widlaków

U mnie w firmie zamawia się przez internet zazwyczaj części używane, ludzie się tego ponoć obawiają, ale my nie mamy większych problemów, a ceny naprawdę są wtedy dobre. Jak masz używane wózki to nie wiem czy nie lepiej kupować używek.

Re: Pytanie o części do widlaków

Nie prawda! Do wózków tego typu zdecydowanie trzeba kupować nowe części, tu przecież chodzi o bezpieczeństwo pracowników, którzy korzystają z tego sprzętu. Ludzie opamiętajcie się z tym oszczędzaniem na wszystkim co się da…kup u sprawdzonego sprzedawcy to będziesz miał pewność, że jest OK i części Cię nie zawiodą. Pazerny płaci dwa razy i to naprawdę się sprawdza

Re: Pytanie o części do widlaków

Tak się składa, że właśnie też zastanawiałem się nad kupowaniem tutaj http://www.wozkiczestochowa.pl/, swoją drogą oni mają własny serwis wózków co jeszcze bardziej przekonywało mnie, że może to być dobry wybór, ale dzięki za pomoc.

Re: Pytanie o części do widlaków

I nie wiem czy nawet nie lepiej powierzyć takim ludziom naprawę niż samodzielnie się z tym paprać, ale to już moja opinia wink