Topic: Zamknięte łożyska liniowe.

Szukam dobrych łożysk na linię produkcyjną, która składa się z kilku komponentów. Chodzi mi o łożyska zamknięte, z których będę mógł dalej wyprowadzić kolejne elementy. Zależy mi na jakości, i jak najmniejszych przestojach, więc proszę o poważne i sprawdzone propozycje.

Re: Zamknięte łożyska liniowe.

Jeśli chcesz kupić pewne łożyska liniowe to zajrzyj tutaj http://www.abcnc.pl/lozyska-liniowe-w-obudowach-regulowane. Masz do dyspozycji bardzo szeroki asortyment, który zapewne dopasujesz do swoich potrzeb. Co wazne wszystkie łożyska są obudowane lekkimi konstrukcjami aluminiowymi, więc całość jest nie tylko stabilna i wytrzymała, ale też lekka.

Re: Zamknięte łożyska liniowe.

A ja potrzebowałem wałki i znalazłem ich szeroką ofertę tutaj http://www.abcnc.pl/walki-prowadzace. Szkoda, że tak późno udało mi się znaleźć ten sklep. Wiele prac miałbym za sobą dużo wcześniej.

Re: Zamknięte łożyska liniowe.

A mają tam rolki i koła zębate?

Re: Zamknięte łożyska liniowe.

Pewnie, że mają. Wejdź na stronę sklepu i zobaczysz cały asortyment. Jeśli jesteś mechanikiem to znajdziesz tam wszystko to co jest potrzebne do codziennych remontów.

Re: Zamknięte łożyska liniowe.

A ja ostatnio szukałem śrub kulowych dobrej jakości i nie mogłem nic ciekawego znaleźć. Wszystkie które były dostępne od ręki miały minimalne luzy, co powodowało zgrzyty w pracy urządzeń. Klienci strasznie naciskali na montaż takich, bo nie było już czasu na poszukiwania i maszyny już po kilku dniach dawały znać, że nie tego oczekują.