Topic: Na jaką pomoc mogę liczyć korzystając z oferty biura rachunkowego?

Czy ktoś wie jakie standardwo usługi zapewnia firmom biuro rachunkowe? Jeszcze generalnie nie zdecydowałem się na żadną kokretną fertę. Wiem na pewno że będą chciał skorzystać z jakiegoś dobrego biura rachunkowego w Gdańsku bo jednak chce mieć pełny kontakt i dlatego nie chcę tych różnych internetowych ofert. Powiedzcie jednak na co mogę liczyć>

Re: Na jaką pomoc mogę liczyć korzystając z oferty biura rachunkowego?

No jak na co, pełna obsługa księgowa i rachunkowa Twojej firmy, najczęściej ty dostarczasz potrzebne dokumenty, a biuro zajmuje się przygotowaniem odpowiednich raportów, rozliczeń i wszystkiego co tam będzie potrzebne, Często dodatkowo można także skorzytsac z porady prawnej w kwestii problemów z rachunkowością właśnie, a w razie czego jeszcze firma chyba może reprezentować aby wyjaśnić sprawyu wszelakiego typu.

Re: Na jaką pomoc mogę liczyć korzystając z oferty biura rachunkowego?

Sporo zależy od samego biura, musisz po prostu dokładnie dowiedzieć się zakresu usług wybierając już konkretną firmę dla siebie.

Re: Na jaką pomoc mogę liczyć korzystając z oferty biura rachunkowego?

Ja właśnie korzystam z takiego jednego biura w Gdańsku big_smile Tutaj a stronie http://www.ksiegowosctrojmiasto.com.pl/zakres-dzialania/ możesz sobie sprawdzić zakres działania takiego biura, jak dla mnie pełna kompleksowa oferta, nie musze się niczym martwić.

Re: Na jaką pomoc mogę liczyć korzystając z oferty biura rachunkowego?

Zabawnie, bo właśnie firma ksiegowosctrojmiasto.com.pl była tym miejscem, nad którym się najbardziej zastanawiałem, teraz chociaż znam ich stronę, bo ja trafiłem przez ogłoszenie tylko na numer telefonu big_smile

Re: Na jaką pomoc mogę liczyć korzystając z oferty biura rachunkowego?

A ja tam wolę księgowość online, taniej jest, a równie profesjonalnie

Re: Na jaką pomoc mogę liczyć korzystając z oferty biura rachunkowego?

Jak masz malutką firmę to może i ta, ale w moim przypadku to odpada, potrzebuję naprawdę czegoś profesjonalnego.