Topic: Polecicie jakieś ciekawe zajęcia dla dzieci w Poznaniu?

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem dyrektorem przedszkola. Otwierając tę placówkę, poczułam się w życiu spełniona, tak w stu procentach. Zawsze marzyłam o pracy z dziećmi. Edukacja ma ogromny wpływ na rozwój i myślenie dzieci i młodzieży. Chcę, aby ten wpływ był jak najlepszy. Myślałam ostatnio nad urozmaiceniem zajęć naszych pociech. Moje przedszkole znajduje się w niewielkiej miejscowości pod Poznaniem. Nie ma tu zbyt wiele atrakcji szczerze mówiąc. Dlatego szukam może sposobu, by stworzyć coś z niczego. Może zainspirujecie mnie jakoś – co ciekawego można zorganizować dla dzieci w wieku przedszkolnym?

Re: Polecicie jakieś ciekawe zajęcia dla dzieci w Poznaniu?

Przede wszystkim to gratuluję tego, że masz odwagę i cierpliwość, by spełniać marzenia. Życzę jeszcze więcej sukcesów!

Re: Polecicie jakieś ciekawe zajęcia dla dzieci w Poznaniu?

Też zawsze chciałam zostać przedszkolanką, a może nawet dyrektorką przedszkola. Jednak obawiam się, że to zbyt duża odpowiedzialność.

Re: Polecicie jakieś ciekawe zajęcia dla dzieci w Poznaniu?

Jeśli chodzi o zajęcia dla dzieci Poznań może zaoferować Tobie oraz Twoim wychowankom olbrzymią dawkę inspiracji! Tu jest mnóstwo rzeczy do roboty. Jeśli chcesz zorganizować swoim podopiecznym naprawę świetną rozrywkę, to zerknij na stronę internetową: http://go4robot.pl/. Zajęcia dla dzieci przeprowadzają przesympatyczni Panowie, którzy na pewno chętnie odwiedzą Twoje przedszkole.

Re: Polecicie jakieś ciekawe zajęcia dla dzieci w Poznaniu?

Suchy Las? To nawet daleko nie będą musieli przyjeżdżać, albowiem tu właśnie znajduje się moje przedszkole. Że też wcześniej nie wiedziałam, że takie inspirujące działalności można tutaj spotkać.

Re: Polecicie jakieś ciekawe zajęcia dla dzieci w Poznaniu?

Do naszego przedszkola ci Panowie także przyjechali i myślę, że niedługo znów poprosimy o wizytę. Dzieciaki były zachwycone!

Re: Polecicie jakieś ciekawe zajęcia dla dzieci w Poznaniu?

A jakie konkretnie zajęcia polecacie?

Re: Polecicie jakieś ciekawe zajęcia dla dzieci w Poznaniu?

Akurat u nas, były przeprowadzane warsztaty z Lego Mindstorms. Dzieci na pewno znają klocki lego, lecz nieco z innej strony.

Re: Polecicie jakieś ciekawe zajęcia dla dzieci w Poznaniu?

Moja córka była zachwycona pokazami robotów. Oferta jest bogata, więc jest z czego wybierać. Na pewno dzieci nie będą się nudziły!