Topic: Zmiana stylu życia

Zacząłem ostatnio chodzić dość intensywnie na siłownię. Trener polecił mi, aby zmienił kilka  swoich nawyków żywieniowych. Przede wszystkim mam wymienić zwykły olej na olej kokosowy oraz zażywać suplementy. Oleju kokosowego nie mogę znaleźć w mojej okolicy, a zażywanie syntetycznych suplementów nie uśmiecha mi się. Ma ktoś jakieś propozycja, które pomogłyby mi uporać się z tymi problemami?

Re: Zmiana stylu życia

: Olej kokosowy poszukałabym na jakieś stronie z produktami bio

Re: Zmiana stylu życia

Zawsze i niezmiennie polecam każdemu olej kokosowy ze strony http://ekoaleja.eu/513-oleje-kokosowe, który towarzyszy w mi kuchni każdego dnia. Co do suplementów, nie znam się na tym, ale na tej stronie mają ich szeroką ofertę

Re: Zmiana stylu życia

Nie wiem, jakie masz zapotrzebowanie na suplementy, ale warto też skupić się na dodatkach do diety, które nawet człowiek niezbyt aktywny fizycznie powinien spożywać. Jestem dietetykiem i używam w codziennej diecie produkt, które przedstawiono na stronie http://ekoaleja.eu/suplementy-diety/9761-omega-chia-nasiona-biale-50g-kenayag-5900672151688.html, które dostarczają niezbędne ilości potrzebnego białka.

Re: Zmiana stylu życia

Co to za sklep?

Re: Zmiana stylu życia

Posiadający nie tylko sprzedaż online, ale również placówki stacjonarne sklep ekoaleja.eu, z którego usług od dawna korzystam.

Re: Zmiana stylu życia

A jakie produkty są tam najlepsze?

Re: Zmiana stylu życia

Które najlepsze? Ciężko mi powiedzieć. Jednak mogę powiedzieć, jakie mnie najbardziej zaskoczyły. Na stronie http://ekoaleja.eu/349-pielegnacja-jamy-ustnej zobaczyłam, jak szeroka jest gama oferowanych produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Nie sądziłam, że jest aż tak rozbudowana ta ekologiczna dziedzina w Polsce

Re: Zmiana stylu życia

Dzięki za informacje